+420 602 354 021
info@transporty.cz
CZE | ENG

preprava-osob

UNGER TRANSPORT - PŘEPRAVA OSOB

Přepravujeme jednotlivce, turistické skupiny, zaměstnance i rodiny po České republice i celé Evropě

Pravidelné přepravy a služební cesty

Rádi budeme převážet vaše zaměstnance na pravidelných linkách nebo na služební cesty. Naše služby využívá řada významných společností z různých odvětví. Jezdíme pro  stavební podniky, automobilové společnosti, sklárny, strojírenské firmy, softwarové a telekomunikační korporace, cestovní kanceláře a agentury. Našimi zákazníky jsou také neziskové organizace, sportovní i humanitární kluby, městské úřady i školy. Mezi naše nejmenší pasažéry patří i děti z mateřských škol.

Kam vás dopravíme? 

Přepravíme vás na oslavu, večírek, na letiště, do hotelu i na obchodní jednání. Projedeme s vámi okružní jízdu Prahou, i k jiným historickým památkám v celé Evropě. Odvezeme vás na sportovní soustředění, k moři za sluníčkem nebo v zimě na hory. 

Doprava skupin

Pokud se chystáte na služební cestu s několika kolegy zároveň, nebo celá rodina i s přáteli na výlet, či potřebujete zajistit dopravu kamkoliv pro početnější skupinu anebo transfery na letiště, odvezeme vás našimi minibusy  VW Caravelle Long pro 8, Mercedes Benz Sprinter pro 20 a Isuzu Turquise pro 31 pasažérů a to jak po České republice, tak i do zahraničí.

Jak vypadají naše auta?

Jezdíme pro vás novými vozy Audi A6, VW Passat, Škoda Octavia. Perfektní technický stav a čistota vozu včetně nekuřáckého interiéru jsou samozřejmostí. Naše vozy nemají označení “taxi” ani jiné reklamní polepy. Pro firemní akce jsme schopni nasadit na vozy magnetický reklamní banner s logem vaší firmy, ozdobit vůz na svatbu, či jinak dle vašeho přání.

Další služby? Není problém

Spolupracujeme s ověřenými partnery jako jsou cestovní kanceláře a agentury a rádi pro vás zajistíme další i nadstandardní služby jako ubytování, pronájem vozu, průvodce, luxusní limuzínu nebo autobus pro šedesát osob. Stačí říct, jsme tu pro vás.

 
unger-dobris

Ceník

Zde si můžete prohlédnout náš kompletní ceník dopravy osob.

Náš vozový park

Nezávazná poptávka

Souhlasím se zpracováním osobních údajů nutných k vyřízení poptávky. Vaše údaje budou po zpracování poptávky vymazány.
Správce osobních údajů je IČ: 498 44 971 Jan Unger

Vyrobil Rosu 2022