+420 602 354 021
info@transporty.cz
CZE | ENG

PRO VAŠE AUTO JEŠTĚ UMÍME

Ruční mytí aut

Auto vám perfektně vyčistíme zvenku i zevnitř, včetně tepování sedadel a čalounění. O vašeho miláčka pečujeme špičkovou autokosmetikou, profesionálními přístroji a naší šikovností. A pokud jste z Dobříše a okolí, vyčištěné auto vám přivezeme bez příplatku zpět. Objednejte se zde.

Pneuservis
Pneumatiky prodáváme, přezouváme a skladujeme. Rádi vám odborně pomůžeme s výběrem konkrétního typu pro vaše auto. A po přezutí si nemusíte dělat starosti, kam je zas dáte, jednoduše si je nechte u nás. Správná pneumatika je základ bezpečného řízení. 

Autopůjčovna
Půjčujeme auta od osobních až po dodávku. Potřebujete rychle náhradní auto, nejezdíte často nebo to vaše zrovna vytížila manželka? Nevadí, již od 350 Kč za den si můžete půjčit Fabii, Octavii a další. Zavolejte nám a domluvíme se, co pro vás můžeme udělat. 

Střešní boxy
S dětmi na dovolenou? To chce dost místa na všechno oblečení, hračky, sportovní vybavení, kam to všechno dát? Střešní boxy jsou ideální volba. Nemusíte je hned kupovat, zvlášť, pokud je využijete jen občas. Půjčíme vám je již od 75 Kč za den. 

Vyrobil Rosu 2022